Nasze Newsy na Twojej stronie wwwSzukasz dobrych, ciekawych informacji na stronę? Czy marzysz o tym, aby Twoja strona była aktualna, często odwiedzana przez Internautów? Skorzystaj z usługi NEWSER - nasze newsy pojawią się na Twojej stronie! Zawsze automatycznie, bezpłatnie i... aktualnie :) Wystarczy wkleić kod i zawsze będziesz miał "świeże" newsy ze świata komputerów, Internetu.


Co należy zrobić, aby skorzystać z usługi?
W odróżnieniu od innych serwisów, nie musisz nigdzie podawać swoich danych, rejestrować się, czekać na aktywację. Wystarczy jedynie wkleić odpowiedni kod i już możesz cieszyć się aktualizowanymi na bieżąco newsami. Proces konfiguracji jest niezwykle prosty!
1. Pobierz kod
2. Wklej go w miejsce, gdzie mają wyświetlać się newsy
3. Dokonaj konfiguracji (informacje poniżej).


Jaki kod należy wkleić?


Przykład 1

W tej opcji oprócz tytułu jest wyświetlany także pierwszy akapit newsa + ewentualny obrazek oraz link "więcej" prowadzący do strony z całym newsem.Przykład 2
 W tej opcji wyświetlany jest jedynie tytuł newsa będacy linkiem do strony z całym newsem.

Konfiguracja (w kodzie):


1. zmienna ile=3 - określa ilość wyświetlanych newsów na Twojej stronie. W powyższych przykładach nadano jej wartość 3.
2. opis=tak - decyduje o sposobie wyświetlania newsów.
Ustaw "tak" jeśli chcesz, aby oprócz tytułu był wyświetlany także pierwszy akapit newsa + ewentualny obrazek oraz link "więcej" prowadzący do strony z całym newsem - przykład nr 1.
Ustaw "nie" jeśli chcesz, aby był wyświetlany jedynie tytuł newsa będacy równocześnie linkiem do strony z newsem - przykład nr 2.
3. class=klasa - określa klasę (CSS) dla wyglądu linków. Jeśli nie korzystasz z CSS pozostaw wartość domyślną.