Netia wprowadza nowości do swojej oferty

W sieci pojawiły się informacje o nowych usługach w Netii. Będą nimi mynet.pl i Bezpieczny Internet. Pierwsza to możliwość darmowego stworzenia własnego serwisu internetowego, w którym można gromadzić interesujące nas informacje bez potrzeby szukania ich na różnych serwisach. Abonenci Netii otrzymają dodatkowo łatwy i szybki dostęp do poczty elektronicznej oraz możliwość prowadzenia własnego bloga. Na mynet.pl znajdziemy również prognozę pogody, program TV, repertuar kin, rozkład jazdy pociągów, wyniki losowania Lotto, a także obejrzymy filmy z serwisów internetowych.

Następna usługa - Bezpieczny Internet - jest adresowana do indywidualnych klientów, którzy korzystają z szerokopasmowego dostępu do internetu. Ten uniwersalny pakiet zawiera moduł antywirusowy i moduł ochrony przed spyware, firewall oraz filtr antyspamowy. Wszystko to zapewni użytkownikowi optymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu, jak i chroni przed atakami hakerskimi.

W obecnej chwili w pełni funkcjonalna usługo jest dostępna bezpłatnie do końca października br. Po zakończeniu promocji,opłaty za korzystanie z usługi Bezpieczny Internet będą rozliczane miesięcznie na rachunku za usługi telekomunikacyjne.

Odsłon:  6255