Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Grafika, webdesign --> Jak zrobic dobre logo do strony??

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Jak zrobic dobre logo do strony?? Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
jarmiar
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocnik

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 317

to namaluj

a poza tym nie mam czasu zajmować się grafiką po robię coś innego Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!:Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation!Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRio
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

Wiesz co, radzę Ci przeczytać regulamin. A z tymi wykrzyknikami to się możesz do swojego kumpla tak zwracać!

Nie proś mnie żebym się zdenerwował bo przeczesze twoje posty, że nawet połowy nie zostanie. Piszesz tak denne teksty, że głowa boli. No tak ale pewnie jeszcze w szkole nie miałeś wypracować Sad


Odbiegamy od tematu przez pewną osobę...
Jak pisałem wcześniej nie w jednym temacie używam Photoshopa, dla początkujących ponoć łatwiejszy jest Corel ale i na PaintShop pro idzie się też nauczyć, każdy robi inaczej więc nie potrafię ci powiedzieć jak zrobić to czy to, od tego są tutoriale. Dzieki nim robisz dany efekt który później tworzy pewną całość.[/b]
_________________
interactivegroup profesjonalne tworzenie stron Internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarmiar
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocnik

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 317

MaRio napisał:
Wiesz co, radzę Ci przeczytać regulamin. A z tymi wykrzyknikami to się możesz do swojego kumpla tak zwracać!

Nie proś mnie żebym się zdenerwował bo przeczesze twoje posty, że nawet połowy nie zostanie. Piszesz tak denne teksty, że głowa boli. No tak ale pewnie jeszcze w szkole nie miałeś wypracować Sad


Odbiegamy od tematu przez pewną osobę...
Jak pisałem wcześniej nie w jednym temacie używam Photoshopa, dla początkujących ponoć łatwiejszy jest Corel ale i na PaintShop pro idzie się też nauczyć, każdy robi inaczej więc nie potrafię ci powiedzieć jak zrobić to czy to, od tego są tutoriale. Dzieki nim robisz dany efekt który później tworzy pewną całość.[/b]


nie wszystkie moje posty są do ciebie. a poza tym chciałem wszystkim dać do zrozumienia że naprawdę nie mam czasu

jeśli odebrałeś to w inny sposób to sorry (nie miałem złych zamiarów)

pozro Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRio
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

Dobra przestań ze mną polemizować! A ty tylko do mnie nie możesz się tak zwracać? Do wszystkich trzeba podchodzić z szacunkiem, a nie tylko do Moderatorów/Administratorów.
_________________
interactivegroup profesjonalne tworzenie stron Internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarmiar
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocnik

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 317

MaRio napisał:
Dobra przestań ze mną polemizować! A ty tylko do mnie nie możesz się tak zwracać? Do wszystkich trzeba podchodzić z szacunkiem, a nie tylko do Moderatorów/Administratorów.


wpożo, a co do tych wykrzykników to ja tylko chciałem to jakoś zaznaczyć żeby każdy widział; nie chciałem nikogo obrażać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Grafika, webdesign --> Jak zrobic dobre logo do strony??
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group