Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Wasze opinie --> Co zmienić?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 Co zmienić? Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
Pablo
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 14

Nie wiem, trzeba poszukać. Na jednym z popularnych for internetowych opartych o phpbb jest taka opcja, ale czy to jakiś darmowy mod czy też admin dopisał sobie sam to nie wiem niestety. Ja na phpbb się nie znam więc nic na ten temat powiedzieć więcej nie mogę Smile nawiązując jeszcze do tematu to przydałoby się dać trochę swobody gościom na forum. A mianowicie dać im możliwość zakładania tematów czy też odpowiadania w nich. Bez tego na forum będą sami zarejestrowani. Goście nie generują na forum ruchu. Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś tematem, poszukuje czegoś w sieci, trafi tutaj i nie da mu się możliwości wypowiedzi bez rejestracji to zwyczajnie forum pominie. Jeśli więc administratorom zależy na popularności powinni wziąć pod uwagę danie możliwości wypowiedzi gościom Smile a zabezpieczyć gościnny formularz przed robotami można stosując captcha. Nie wiem jak z serwerem tego forum, ale też fajną sprawą byłaby możliwość uploadu avatarów. Na razie można z tego, co widzę avatar podlinkować z własnego serwera. Może dobrym rozwiązaniem byłoby np założenie jakiegoś darmowego konta i na nim przechowywanie avatarów userów? Z ograniczeniem np do 50KB czy też 100KB. To nie wiele, a jest wygodnie. Oczywiście proszę to traktować jako propozycję, sugestię Wink bo i bez tego da się oczywiście żyć. Co na to administratorzy? Smile
_________________
:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghosti
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Operator

Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 538

co do umozliwienia gosciom (czyt. niezarejestrowanym) pisania na forum to akurat mam inne zdanie, raz, ze bedzie masa spamu pochodzacego od botow, a dorobienie zabezpieczenie przed nimi to troche pracy, dwa, ze bedzie masa spamu juz bezposrednio od gosci..niezaleznie jednak mysle, ze do zwiekszenia ruchu akurat sie to przyczyni..
_________________
bankier fotka forum nastolatek ciechocinek toruń noclegi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 14

Z moich doświadczeń na innym forum wynika, że captcha są w stanie ten spam wyeliminować, a co do spamu emitowanego przez gości - no cóż, to ryzyko każdego z for dyskusyjnych, ale z tego, co się orientuję moderatorzy są od tego, by ten spam eliminować, trzymać na forum porządek. To forum jest związane ogólnie z informatyką. Jest podzielone na działy tematyczne. Ponad to zasadą forum internetowego jest dzielenie się informacjami, dyskusje na tematy związane z tematyką ogólną forum. Zgadza się? Czy więc użytkownik poszukujący odpowiedzi na swoje pytanie dotyczące któregoś z działów informatycznych będzie się specjalnie rejestrował po to, by je zadać? Nie. Chyba że trafiłem na forum zamknięte, ale w takim razie dlaczego tutaj jestem? Smile szeroki jak rzeka temat, można o tym dyskutować bez końca, a i tak najważniejsza jest wypowiedź administratora. Ja nie przyszedłem tutaj rewolucję robić Smile wyrażam swoje zdanie. Jak inni użytkownicy je widzą to ich sprawa Smile

P.S. Nie znam się na phpbb (już to pisałem) ale jest do tego masa modów, z pewnością coś by się stosownego znalazło
_________________
:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghosti
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Operator

Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 538

wspomne tylko, ze obecna forma rejestracji nie wymaga nawet potwierdzenia na maila, takze te 20sek. nikogo jeszcze nie zbawily Wink
_________________
bankier fotka forum nastolatek ciechocinek toruń noclegi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 Strona 5 z 5

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Wasze opinie --> Co zmienić?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group