Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Warning: preg_match_all(): No ending delimiter '#' found in /home/web5/domains/webpc.pl/public_html/forum/includes/bbcode.php on line 569 Warning: preg_replace(): No ending delimiter '#' found in /home/web5/domains/webpc.pl/public_html/forum/includes/bbcode.php on line 222
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> PHP, MySQL oraz inne bazy danych --> PILNA POMOC z FORMULARZAMI

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 PILNA POMOC z FORMULARZAMI Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
Ondaro
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 9:51 am    Temat postu: PILNA POMOC z FORMULARZAMI Odpowiedz z cytatem

Nowy

Potrzebuje pomocy z Formularzem Wink chciałem zainstalowac na swojej stronce taki formularz który byłby wypełniany na stronie www i wysyłany na strone www ... chodzi mi dokładnie o taki formularz w którym mógłbym zapisywać ludzi do turnieji na stronie www i poprzez kliknięcie przycisku wyślij zeby on pojawiał sie na stronie www np pod nazwą "zapisy1" i przy kazdy następnym zeby było np "zapisy2" i żeby łatwo się potem to usuwało ze strony www...

Myśle że dobrze to wytłumaczyłem prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

No to jest kwestia maksymalnie 2-3 godzin jak dla poczatkujacego programisty PHP.
1. Tworzysz w bazie danych odpowiednie tabele
2. Tworzysz zwykly formularz, w action podajesz nazwe piku, ktory bedzie go ubslugiwal i dodawal dane do bazy MySQL
3. Robisz plik, w ktorym pobierasz dane z bazy i odpowiednio wyswietlasz tresc (dzieki zwrocnym z mysql danym)
4. Piszesz panel admina z mozliwoscia usuwania i "wsio".

Napisałem Ci schemat... teraz działaj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ondaro
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy

yh a mozna jakoś jaśniej bo dla mnie to jest czarna magia ... robie juz od kilku godzin i niewiem co mam zrobic :/ gdyby ktoś mógł zrobić to na jakimś prostym formularzu byłbym bardzo wdzięczny
Powrót do góry
bokser
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy

Zajrzyj na:
http://www.webdesign.webpc.pl/oferta.php
http://www.webdesign.webpc.pl/kontakt.php

W tej kwestii jasniej sie nie da. Jakby ktos chcial jasniej, to musialby napisać Ci ten skrypt, a Ty i tak byś nie zakumał o co biega. Wybacz, ale zyjemy w XXI wieku, światem włada pieniądz i nie myśl, że komuś się będzie chciało pisać skrypt za Ciebie. Jesli nie umiesz to masz dwie drogi... albo sie sam nauczysz, albo zlecisz to komus. Jako ze jest to forum webpc.pl podałem linki do ich ofert w zakresie tworzenia aplikacji internetowych. Przyznam, ze juz raz skorzystalem z ich oferty i nie zaluje. Przede wszystkim tanio...
III. Nie ma nic za darmo
IV. Nikt nie będzie tracić swojego czasu za free - patrz punkty I-III
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> PHP, MySQL oraz inne bazy danych --> PILNA POMOC z FORMULARZAMI
Skocz do: