Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Skrypty --> [Współpraca] Zapłacę 1000 zł za stworzenie systemu CMS !!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Współpraca] Zapłacę 1000 zł za stworzenie systemu CMS !! Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
zeekgroup
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 8:05 pm    Temat postu: [Współpraca] Zapłacę 1000 zł za stworzenie systemu CMS !! Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 1

Dzień Dobry wszystkim !

Postanowiłem napisać ten temat z jednego prostego powodu. Jak sama nazwa tematu wskazuję poszukuję Programisty, który będzie w stanie dla mojej osoby stworzyć odpowiedni system zarządzający serwisem czyli tzw. CMS. Wraz z moim wspólnikiem chcemy ruszyć z całkowicie nowym projektem. Mamy już stworzoną szatę graficzną wraz z pod stronami.

Szczegółową specyfikację serwisu prześlę pocztą e-mail każdej zainteresowanej osobie po skontaktowaniu się ze mną. Serwis z pewnością jest innowacyjny i unikalny. Projekt jest dość specyficzny, ale uważam, że nie jest aż tak bardzo skomplikowany mimo, że do bardzo prostych nie należy. Uważam, że dobrym rozwiązaniem będzie, jeżeli dana osoba będzie już posiadała w swoim dorobku swój własny rozbudowany system CMS, który będzie w stanie zmodyfikować i przekształcić odpowiednio na potrzeby mojego serwisu, zaoszczędzając przy tym trochę czasu, zważywszy na to, że takie systemy budowane od podstaw to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych na co po prostu mnie nie stać. Szukam zarówno osób młodych, utalentowanych jak i z doświadczeniem i z czasem, którzy będą zainteresowani współpracą z moją osobą.

W zamian jestem w stanie zagwarantować kwotę: 1000 PLN z możliwością lekkiej negocjacji + Reklamę na serwisie.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że takie systemy kosztują znacznie, znacznie drożej, i nie każda osoba będzie zainteresowana takim wynagrodzeniem jednak postanowiłem poszukać osób, które będą zainteresowane współpracą ze mną na ściśle określonych warunkach opisanych powyżej.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko E-mail: inwesgroup@gmail.com

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Skrypty --> [Współpraca] Zapłacę 1000 zł za stworzenie systemu CMS !!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group