Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Software --> Program do zarządzania organizacją pracy i relacjami

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Program do zarządzania organizacją pracy i relacjami Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
adrian23
PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 9:55 am    Temat postu: Program do zarządzania organizacją pracy i relacjami Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1

Witajcie. Pisze do was z pytaniem czy znacie jakieś skuteczne metody(program) nie pochłaniające za dużo czasu, a pozwalające na sprawne zarządzanie naszymi pracownikami, organizacje pracy itp.
Od niedawna w moim przedsiębiorstwie trapi mnie właśnie związany z tym problem. Przykładowo zatrudniam m.in kilkunastu copywriterów. Często (by zwiększyć efektywność, gdy jeden nie wyrabia się, zaś inny szybciej wykonał swe zadanie) przekazuję część danego projektu wykonywanego przez jednego drugiemu. Tyle że często pojawiają się błędy w poprawnej komunikacji. Ze względu na moje częste wyjazdy nie mogę wszystkiego w każdej chwili kontrolować i pisać instrukcje do każdego z nich oddzielnie. Zależało by mi na jakimś programie, który byłby swoistą organizacyjną bazą danych, do którego miałbym łatwy i czytelny dostęp.
Macie jakieś pomysły ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raulq7
PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wioślarz

Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 22

Sam korzystam z aplikacji "taskbeat" Jest to naprawdę ciekawy program pozwalający usprawnić organizację pracy. Aplikacja pozwala na kontrolowanie realizacji zleceń i budżetów oraz postępów w realizacji konkretnych zadań, dzięki czemu ułatwia małym i średnim zespołom na zorganizowaną pracę i wspomaga lepszą efektywność

Jak na swoją funkcjonalność uważam, że jest dosyć tania i warta nabycia. Wcześniej warto jednak skorzystać z 30dniowego darmowego okresu próbnego, by zapoznać sie z nią i stwierdzić czy jest to rzeczywiście to czego potrzebujemy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirko
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 2

Fajny program. Dzięki za linka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kopkasiekKH3a
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieśmiały

Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 5

A czy znacie jakąś zaufana firmę, która zajmuje się kompleksowym wdrażaniem tego programu? Chodzi mi o ludzi, którzy poważnie podchodzą do klienta..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Software --> Program do zarządzania organizacją pracy i relacjami
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group