Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Grafika, webdesign --> Fireworks 8 i przyciski

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Fireworks 8 i przyciski Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
Gregi
PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 10:25 pm    Temat postu: Fireworks 8 i przyciski Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 1

Mam pytanko, może dla niektórych głupie, dotyczące robienia przycisków w Fireworks 8.
Zrobilem sobie ładnego buttona, dodałem napis, zrobiłem 3 stany i mam go w zakładce library. Problem zaczyna się, gdy chce na jego podstawie zrobić drugiego identycznego, tyle że z innym napisem. Nie wiem jak pozbyć się "powiązania" między nimi, jak zmieniam napis w jednym to i w drugim automatycznie się zmienia. Próbowalem już chyba wszystkiego: klonowałem go, zrobiłem z pierwszego osobny przycisk ( w Library są Przycisk1 i Przycisk2), a mimo to cały czas nie mogę zmienić napisu tylko na jednym przycisku. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak zlikwidować to wkurzające powiązanie między nimi?
Z góry dzięki Smile

P.S. A tak w ogóle to witam wszystkich, gdyż to mój pierwszy post na tym forum Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Grafika, webdesign --> Fireworks 8 i przyciski
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group