Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Grafika --> [Poszukuje] Grafika który wykona design na serwis o grach !

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Poszukuje] Grafika który wykona design na serwis o grach ! Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
mzks
PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 12:57 pm    Temat postu: [Poszukuje] Grafika który wykona design na serwis o grach ! Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 4

Dzień Dobry,

Tak jak napisałem w temacie, poszukuję osoby która potrafi wykonywać design na serwisy poświęcone o grach komputerowych. Więcej szczegółów na temat wyglądu podam po kontakcie.

Co do wynagrodzenia jestem w stanie zaoferować reklamę na całej powierzchni serwisu, plus ewentualny udział % zysków w przyszłości jakie projekt będzie przynosił. Po prostu finansowo na chwilę obecną nie stać mnie na zapłacenie za taką usługę, chociaż z drugiej strony zdaję sobie sprawę że "Graficy" z takich zleceń żyją i zarabiają. Dlatego też szukam osoby z pasją, która ma troszkę wolnego czasu i chce wzbogacić swoje portfolio o kolejny ciekawy projekt, + oczywiście reklama swoich usług w serwisie i ewentualna współpraca.

Proszę zainteresowane osoby o kontakt e-mail pod adres: mzks9090@gmail.com

Serdecznie Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Grafika --> [Poszukuje] Grafika który wykona design na serwis o grach !
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group