Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Hardware --> [Nagrywarka] Nagrywanie DVD

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Nagrywarka] Nagrywanie DVD Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
Fenris
PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 5:46 pm    Temat postu: [Nagrywarka] Nagrywanie DVD Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 1

Witam

Kupiłem jakiś czas temu nagrywarke DVD firmy Lite-on. Najwyższy prędkość nagrywania to 8x(coś ok. 11000KB). Więc na chłopski rozum na sekunde nagrywa się 11MB na sekunde albo coś koło tego . W każdym razir problem jest taki że płyte DVD 4,7GB nagrywa mi w 55-60min.
DLACZEGO?????

Ps. jak wiesz to napisz jak wiesz i masz zamiar strugać geniusza i nie pisać to się cmoknij
Ps2. proszę o post w stylu kali jeść kali pić a nie coś tymu nastaw coś tam włącz coś itp. JA sie nie znam na nagrywaniu płyt aż tak ale wydaje mi się że to długo trwa bo kumplowi nagrywa dużo szybciej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

Powiem Ci, że żadna nagrywarka nie nagrywa z taką prędkością, jak to jest napisane na niej. Dokładnie to widać przy korzystaniu z programu ClonCD, ClonDVD - tam pokazana jest aktualna prędkość nagrywania. Dzieki temu możesz śledzić, jak zmienia się prędkość między nagrywaniem plików o różnych rozmiarach.
Generalnie jest tak, że szybciej nagra Ci 1 plik o wadze 2000mb, niż 1000 plików o rozmiarze 2mb. Wszystko więc zależy od tego co nagrywasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wuja
PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 2

ja wypalam zawsze na najmniejszych prędkościach... gwarantuje mi to bardzo dobre wypalenie płyty i oczywiście po zapisie robię weryfikacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Hardware --> [Nagrywarka] Nagrywanie DVD
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group