Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Promocja stron i pozycjonowanie --> Dlaczego warto zaistnieć w wyszukiwarkach - User View Wave

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Dlaczego warto zaistnieć w wyszukiwarkach - User View Wave Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
douglas
PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 11:06 am    Temat postu: Dlaczego warto zaistnieć w wyszukiwarkach - User View Wave Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 2
Skąd: Polska

Wg badania “User View Wave VII” dla ponad 90% badanych internautów źródłem informacji o miejscowych usługach i biznesie są lokalne media online i wyszukiwarki internetowe. Dla polskich konsumentów internet staje się coraz ważniejszym źródłem informacji. 85% badanych przez Gemius internautów twierdziło, że internet jest dla nich najważniejszym źródłem informacji o produktach i usługach. Wg agencji Artefakt wiele firm kończy swoją obecność w sieci jedynie na wpisie w katalogu firm lub lokalizatorze. Czy w przypadku lokalnych firm takie działania są Waszym zdaniem wystarczające, czy może jednak każda, nawet najmniejsza firma, powinna już posiadać własną stronę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Promocja stron i pozycjonowanie --> Dlaczego warto zaistnieć w wyszukiwarkach - User View Wave
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group