Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Pierwsze kroki webmastera --> Pytanie o link na stonie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Pytanie o link na stonie Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
pampper
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 4:02 pm    Temat postu: Pytanie o link na stonie Odpowiedz z cytatem

Młodzieniec

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 32

Wiadomo ważne jest żeby jak najwięcej popularnych stron miało moj link na swojej stronie, żeby moja strona była na pierwszych miejscach wyszukiwarki, proszę mi podpowiedzieć czy ktoś kto umieszcza link do mojej strony na swojej stronie i robi to w taki sposób:

<a href="przekierowanie.php?p=1" target="_blank" onmouseover="window.status='http://www.chatkaplock.pl/'; return true" onmouseout="window.status=''; return true;">Chatka Nieruchomości</a>

czy powoduje to że dostane punkty w page rank i strona będzie miała wyższą pozycję, czy wręcz przeciwnie, ten ktoś stara się żebym nie dostał profitów z tego ze na ich stronie jest link do mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matheus
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moderator

Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 487
Skąd: 3 Miasto

onmouseover="window.status='http://www.chatkaplock.pl/'; return true" onmouseout="window.status=''; return true;


to mi sie nie podoba ale sadze ze tak, bo google jest bardzo zaawansowany i powienien ci dodac... chociaz nie wiem Wink najlepiej jak sie zapytasz na forum o pozycjonowaniu
Pozdrawiam
_________________
A biada milczącym o Tobie, że mając mowę, stali się niemymi.

| Sopot | | Lębork
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Pierwsze kroki webmastera --> Pytanie o link na stonie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group