Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Ocena stron i inych projektów internetowych --> www.polskifitness.pl

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 www.polskifitness.pl Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
Spaydee
PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 11:35 am    Temat postu: www.polskifitness.pl Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 2
Skąd: Szczecin

To pierwsza strona jaka rzucam wam na pozarcie. ogolnie ma spelniac role informacyjno/reklamowa wiec stawiam na taki uklad. ale moze macie jakies uwagi?
www.polskifitness.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

Podoba mi się.
1. Bardzo dobry design. oceniam go na 8/10.
2. Dobrze dobrany krój i wielkość czcionki
3. Optymalna ilość elementów Flash tzn. nie za dużo, nie za mało. Dobrze, że coś się rzuca w oko, przykuwa uwagę.
4. Kolorystyka b. dobra

Co zmienić?
1. Na dole masz linki z... linkora. Wiem, że pomaga to trochę wybić się w google, ale nie przyznawaj się chociaż, że korzystasz z tego systemu Very Happy (wyrzuć napis "linkor"). Czy słyszałeś o tym, że Google ma wprowadzić filtr przeciwko stronom, na których zainstalowane są systemy wymiany linków zmiennych? Nad tym trzeba się zastanowić, ale to już nie tyczy się tego tematu Wink
2. Niektóre linki nie działają np. http://www.polskifitness.pl/reklama.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MaRio
PostWysłany: Sob Paź 15, 2005 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

No to zaczynamy..... Cool
Bardzo fajna stronka, ale... (zgodzić się mogę z przedmówcą, jednakże nie do wszystkiego).
Czcionka fajnie wygląda, ale dobrałbym inna Smile (wiem czepiam się -- LUBIĘ Twisted Evil )!
Nie wiem czemu ale flashowy top mi się nie odpala... a na innych www animacje flash działają!
Podoba mi się bardzo ten 'banner' z prawej strony... pasuję do strony i jest estetycznie wykonany wielki + za to!
co zmienić? nic bym nie zmieniał... jak chcesz uzyskać jakiejś rady..pytaj - chętnie odpowiem/pomogę.

pozdr.

OGÓŁNA OCENA: 8/10 za całość.
_________________
interactivegroup profesjonalne tworzenie stron Internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Ocena stron i inych projektów internetowych --> www.polskifitness.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group