Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Ocena stron i inych projektów internetowych --> Serwis Nilfheim

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Serwis Nilfheim Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
Solprinc
PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 4:05 pm    Temat postu: Serwis Nilfheim Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 3

Wstępnie: strona sprawdzona validatorami i nie wykryły poważnych błędów.

Adres strony:
www.nilfheim.pl

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Lewand
PostWysłany: Pią Lip 22, 2005 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moderator

Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 29
Skąd: z sieci

Mi strona się podoba, ale mam kilka uwag:

1. Zmieniłbym czcionkę w menu bo trochę nie wyraźna się wydaje
2. Zmieniłbym czcionkę na właściwej części strony bo wydaje mi się, że trochę nie pasuje do desingu.

Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na www.komputerpc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Admin
PostWysłany: Pią Lip 22, 2005 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

Oto moja ocena:

1. Grafika bardzo dobra. Wg mnie czcionki pasują do designu.
2. O czym ma być w końcu ta strona? Komputer? Muzyka? Pra-nauka? Mitologia? Wybierz jedną dziedzinę, najlpiej taką, która pasuje do designu. Pamiętaj, że strona o wszystkim, to strona o niczym!
3. Strona nie dokończona jeszcze :/
4. Design pasuje do tematyki: zjawiska paranormalne, archiwum X Wink , Mitologia.
5. Jak na razie strona nie przyciąga niczym, oprócz grafiki - jest ciekawa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Spaydee
PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 2
Skąd: Szczecin

w grafice brakuje mi choc jednego dodatkowego koloru cieplego. moze by dodac nieco zgaszonego bordo bo calosc sie zlewa z trescia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

Zgadzam się. Nalezy dodać jakiś ciepły kolor, bo za szaro trochę jest Wink Może tak jakiś czerwony napis?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Solprinc
PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 3

Admin napisał:
Oto moja ocena:

1. Grafika bardzo dobra. Wg mnie czcionki pasują do designu.
2. O czym ma być w końcu ta strona? Komputer? Muzyka? Pra-nauka? Mitologia? Wybierz jedną dziedzinę, najlpiej taką, która pasuje do designu. Pamiętaj, że strona o wszystkim, to strona o niczym!
3. Strona nie dokończona jeszcze :/
4. Design pasuje do tematyki: zjawiska paranormalne, archiwum X Wink , Mitologia.
5. Jak na razie strona nie przyciąga niczym, oprócz grafiki - jest ciekawa Wink


Ad. 2 RPG, sztuka, para-nauka i mitologia. Wszystko jest ze sobą powiązane - również komputer, którego synonimem jest technika, a zaś pochodnym słowem od wyrazu "technika" jest "przyszłość", modernizm - a ta jest powiązana ze Światem Mroku (systemem RPG).
Ad. 3 Jeszcze nie, ponieważ ten serwis - w przyszłości - zamierza być ogromnym tworem. Nie sposób zrobić tego w kilka miesięcy.
Ad. 4 Miał pasować do Świata Mroku - ponieważ ŚM jest właśnie myślą przewodnią, spoiwem, który łączy wszystkie tematy.
Ad. 5 Przede wszystkim liczy się treść. Grafika po dłuższym okresie nuży, a poza tym - można wyciągnać coś głębszego z treści, zaś z wyglądu nic.

Spaydee napisał:
w grafice brakuje mi choc jednego dodatkowego koloru cieplego. moze by dodac nieco zgaszonego bordo bo calosc sie zlewa z trescia?


Admin napisał:
Zgadzam się. Nalezy dodać jakiś ciepły kolor, bo za szaro trochę jest Wink Może tak jakiś czerwony napis?


Hm. Trzeba byłoby przeanalizować cały design, i spojrzeć, co gdzie trzeba dodać/zmienić. Ale nie jestem za takim rozwiązaniem - nie dlatego, że nie respektuje Waszego zdania, ale dlatego, że wszelkie zmiany mogą okazać się nieskuteczne, mogą w jakiś sposób pogorszyć klimat. Mogą, ale nie muszą.

Serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Ocena stron i inych projektów internetowych --> Serwis Nilfheim
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group