Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Software --> Microsoft Plus!

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Microsoft Plus! Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
MaRio
PostWysłany: Sob Kwi 23, 2005 5:59 pm    Temat postu: Microsoft Plus! Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

Pod nazwą 'Microsoft Plus!' kryje się nowy dodatek do systemu operacyjnego Windows XP. Posiada on szereg narzędzi do obsługi multimediów, funkcje wzbogacające interfejs (trójwymiarowe wygaszacze ekranu, nowe pulpity) także nie zabrakło nowych gier.
W 'Microsoft Plus!' spotykamy rozwiązania z Windows Media Technologies oraz interfejsu oprogramowania Direct X, co bardzo poszerza możliwości wykorzystania nowego systemu operacyjnego.
Jeszcze przed wprowadzeniem do sprzedaży pakietu 'Microsoft Plus!' wzbudzał on wiele emocji, natomiast zaraz po jego wejściu na rynek znajdował się w czołówce najlepiej sprzedawajacych się programów.

Zawartość 'Microsoft Plus!':
Narzedzia:
» Voic Command - jego zadaniem jest rozpoznawanie mowy i sterowanie głosem do
uruchamiania aplikacji.
» Windows Media Player - (jest nam dobrze znany) pozwala odtwarzać obrazy i dźwięk zapisane pod różnego rodzaju rozszerzeniami ( ari, mgeg, mpg, mp3, wave asf, itp. ), pozwala na oglądanie filmów oraz słuchanie radia w Internecie.
» Professional DJ – tworzy playlisty w zależności od upodobań osobistych użytkownika, wybierając z biblioteki multimediów odpowiednie utwory według specjalnych kryteriów ( album, wykonawca, modna muzyka, itp. ).
» MP3 Audio Converter – oferuje szybko i łatwo konwersje plików MP3 na format audio zapewniając tą samą jakość odtwarzania jednocześnie tworząc zbiory o 50% mniej zajmujące miejsca na dysku w porównaniu z klasycznymi metodami.

[...] pewnie chcesz go mieć?
_________________
interactivegroup profesjonalne tworzenie stron Internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prote
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 14
Skąd: Rumia rulez

Ten cały Micro$oft Plu$ niby jest dobry ale stanowczo zbyt drogi, jak zresztą wszystkie produkty Micro$oft
Bardziej opłaca się pobrać pare małych programików typu freeware i mieć mniej więcej taki sam efekt.
A jak komuś bardzo zależy na właśnie tym programie to istnieje coś takiego jak www.torrentreactor.net , www.torrentspy.com , www.emulek.pl itp. Wink
_________________
Pozdro for all
______________________________________________

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
Albert Eintein
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
MaRio
PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

zgodzić się z Tobą mogę - z całym szacunkiem do Microsoftu - nie wysilili się tym razem Exclamation Jestem rozczarowany mam na swoim pc i ta zapowiedź to... eee co tu dużo pisać kicha Rolling Eyes
_________________
interactivegroup profesjonalne tworzenie stron Internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

Co prawda to prawda - MS dużo rzeczy ściągnął od innych.
Ja do nich nic nie mam oprócz kilku istotnych rzeczy:
- BARDZO DROGIE oprogramowanie (systemy operacyjne, itd.);
- Błędy - długo trzeba czekać, aby na ich stronie pojawilła się jakaś wiadomość jak temu przeciwdziałać.

Poza tym MS mi pasuje. Korzystam z ich produktów i jestem bardzo zadowolony Smile . Pieniądze, za które kupiłem to oprogramowanie nie poszły w błoto...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MaRio
PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

Oczywiście zgadzam się z Waszymi opiniami. Na temat Microsoftu każdy będzie miał swoje zdanie... mi konkretnie chodziło o ten produkt który wymieniłem - hmmm rzadnych opinni nie było. Ja jak już mówiłem zobaczyłem ten produkt i mówie, że nic zadowalającego.
_________________
interactivegroup profesjonalne tworzenie stron Internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRio
PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

Racja. Dodać mogę (żeby go dobić) cenę, i to co w sobie zawiera kilka gierek i dwa programy, żenada Mad
_________________
interactivegroup profesjonalne tworzenie stron Internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Software --> Microsoft Plus!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group