Warning: include(http://www.webpc.pl/artykul/odczyt_ostatnie.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/web5/domains/webpc.pl/public_html/gora.php on line 28 Warning: include(): Failed opening 'http://www.webpc.pl/artykul/odczyt_ostatnie.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /home/web5/domains/webpc.pl/public_html/gora.php on line 28    
 
 Zwiększ oglądalność swojej strony za darmo! Bądź na 1-wszych miejscach w Google!
Tanie kupowanie w Helion!   |   Najlepsze darmowe komponenty dla Webmasterów!
 
  Ilosc osob na stronie: 1


Co to jest Page Rank ?

PageRank sluży do oceny stron WWW przez wyszukiwarkę Google. Wykorzystuje mechanizm znany z kręgów naukowych: artykuł jest tym wyżej oceniany, im częściej jest cytowany przez innych autorów. PageRank tworzony jest podobnie: strona jest tym ważniejsza, im więcej innych stron na nią wskazuje. Google traktuje odsyłacz ze strony A do strony B jako głos udzielony stronie B przez stronę A. Dodatkowo analizuje strony z odnośnikami. Linki na stronach, które same w rankingu są oceniane wysoko, mają większe znaczenie i pomagają zwiększyć wartość ocenianej strony.

Ważne strony o wysokiej jakości otrzymują wyższe wartości parametru PageRank, które są później zapamiętywane przez Google. PageRank jest parametrem, który służy do tworzenia rankingu stron zwracanych przez wyszukiwarkę. Google wykorzystuje zaawansowane algorytmy dopasowywania dokumentów do zapytania użytkownika - nie tylko zlicza ilość wystąpień wyszukiwanych słów i fraz kluczowych, ale również analizuje wszelkie aspekty zawartości strony (ewentualnie stron wskazujących na daną stronę).

Im wyższy Page Rank tym wyższa oglądalność, ponieważ Twoja strona znajduje się bliżej początku na liście rankingowej wyszukiwarek!

Sprawdź swój Page Rank.

Najlepsza książka o pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach!


  Helion - ksiązki dla webmastera, programisty, informatyka...
Webmaster: CSS, DHTML, FrontPage, Flash, HTML/XHTML, JavaScript, MySQL, Perl/CGI, PHP, XML.
Dziedziny:
Bazy danych, Biuro, CAD, Cyfrowe wideo, Fotografia cyfrowa, Grafika komputerowa, Hacking, Hardware, Internet, Linux i UNIX, Programowanie, Programowanie gier, Sieci, Systemy operacyjne, Webmasterstwo, Tworzenie stron WWW, Podręczniki.
Oprogramowanie:
Access, Apache, BIOS, Dreamweaver, ExcelLinux, Office, OpenOffice, Outlook, Photoshop, Windows, Word.
ASP, C++, Delphi, Java, Turbo Pascal, Visual Basic, więcej...>>>.
 NowościLista Bestsellerów, Najlepsze wg opinii Czytelników, Najczęściej odwiedzane, więcej...>>>.